Android Pie na Samsung Galaxy S9

Nedávno jsme psali o tom, že Samsung již testuje Android 9 Pie na telefonu Galaxy S9+ a XDA-Developers sdíleli spoustu fotografií, kde byly vidět viditelné změny. Dnes z XDA-Developers vydali rovnou video, kde jde vidět, jak nový systém běží. Video vás provede přes aplikace a spousta z nich disponuje tmavým tématem. Stín pod notifikacemi je […]

Android Pie Samsung Experience 10.0 na Galaxy S9

Nedávno jsme psali o tom, že Samsung již testuje Android 9 Pie na telefonu Galaxy S9+ a XDA-Developers sdíleli spoustu fotografií, kde byly vidět viditelné změny. Dnes z XDA-Developers vydali rovnou video, kde jde vidět, jak nový systém běží.

Video vás provede přes aplikace a spousta z nich disponuje tmavým tématem. Stín pod notifikacemi je taktéž jiný a karty mají zaoblené okraje.

Změna v rychlém přístupu a fotoaparátu

Co se týče rychlého přístupu, tak ten je opět zaoblený a s modrou ikonkou zobrazuje, že je daná funkce zapnuta. Telefon vypadá čistěji, je více přímý a vypadá, že i běží svižněji.

Co se týče kamery, tak tady je menší změna v přepínání mezi kamerovými módy. Už nebudete muset posouvat prstem doleva nebo doprava, abyste se dostali na jiný mód. Stále však funguje změna selfie a zadní kamery za pomoci táhnutí nahoru nebo dolu.

A mnohem více

Asi nejrozumnější bude, se podívat na celé video, kde bude všechno představeno a uvidíte změny na vlastní oči.

Zdroj