Aplikace UltraWeather: Local Forecast

Opravdu hezky vypadající aplikace, která je jednoduchá a informuje o stavu počasí ve vašem okolí. K dispozici máte časové rozmezí několika hodin nebo i dlouhodobou předpověď na 10 dnů. Kromě předpovědi zjistíte, kdy vyjde slunce a kdy naopak zapadne. Nechybí ani další funkce. Zjistěte třeba i to, jaká vlhkost
UltraWeather: Local Forecast aplikace android

Opravdu hezky vypadající aplikace, která je jednoduchá a informuje o stavu počasí ve vašem okolí. K dispozici máte časové rozmezí několika hodin nebo i dlouhodobou předpověď na 10 dnů.

Kromě předpovědi zjistíte, kdy vyjde slunce a kdy naopak zapadne. Nechybí ani další funkce. Zjistěte třeba i to, jaká vlhkost je právě ve vašem městě.

Můžete využívat funkci pro hledání, takže napíšete město, kde chcete zjistit počasí a je hotovo. Následně si ho přidáte do svého oblíbeného města a můžete neustále sledovat, jak se počasí vyvíjí. Vesměs všechny aplikace na počasí jsou stejné, jen se liší uživatelským rozhraním. Jelikož tyto aplikace stahují data ze známých serverů, takže přesnost je vždy téměř stejná.

The app was not found in the store. 🙁

Recenze aplikace
  • 92%
    Uživatelské rozhraní - 92%
  • 96%
    Optimalizace - 96%
  • 98%
    Funkce - 98%
95%

Shrnutí aplikace

Aplikace nabízí to co jiné aplikace, avšak v trošku jiném uživatelském rozhraní, což je skvělé. Avšak většinou takové aplikace na počasí nemohou nabídnout nic navíc, jelikož jsou závislé na API rozhraní jednotlivých poskytovatelů.

Sending
User Review
95% (1 vote)