Vypnout reklamy

Aplikace UltraWeather: Local Forecast

Vydáno dne: 27.6.2017

Opravdu hezky vypadající aplikace, která je jednoduchá a informuje o stavu počasí ve vašem okolí. K dispozici máte časové rozmezí několika hodin nebo i dlouhodobou předpověď na 10 dnů. Kromě předpovědi zjistíte, kdy vyjde slunce a kdy naopak zapadne. Nechybí ani další funkce. Zjistěte třeba i to, jaká vlhkost je právě ve vašem městě. Můžete […]

Opravdu hezky vypadající aplikace, která je jednoduchá a informuje o stavu počasí ve vašem okolí. K dispozici máte časové rozmezí několika hodin nebo i dlouhodobou předpověď na 10 dnů.

Kromě předpovědi zjistíte, kdy vyjde slunce a kdy naopak zapadne. Nechybí ani další funkce. Zjistěte třeba i to, jaká vlhkost je právě ve vašem městě.

Můžete využívat funkci pro hledání, takže napíšete město, kde chcete zjistit počasí a je hotovo. Následně si ho přidáte do svého oblíbeného města a můžete neustále sledovat, jak se počasí vyvíjí. Vesměs všechny aplikace na počasí jsou stejné, jen se liší uživatelským rozhraním. Jelikož tyto aplikace stahují data ze známých serverů, takže přesnost je vždy téměř stejná.

The app was not found in the store. 🙁

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš