Vypnout reklamy

Bojujte proti nebezpečným orkům, kteří zaútočili na vaše území. Neustále se snažte posouvat svou vesnici vpřed a braňte ji před nepřáteli. Staňte se králem a bojujte, co to jen půjde. Z počátku si potřebujete nějak vydělat, a tak můžete pracovat na farmě. Získejte velice důležité suroviny a následně vyrábějte elixíry. Poté bude velmi důležité, jak […]

26.9.2018

Hra na mobil Dwarven village: Dwarf fortress

Bojujte proti nebezpečným orkům, kteří zaútočili na vaše území. Neustále se snažte posouvat svou vesnici vpřed a braňte ji před nepřáteli. Staňte se králem a bojujte, co to jen půjde.

Z počátku si potřebujete nějak vydělat, a tak můžete pracovat na farmě. Získejte velice důležité suroviny a následně vyrábějte elixíry. Poté bude velmi důležité, jak si poradíte na samotném bojišti, kde je spoustu zlých orků.

Hra má k dispozici celkem 5 tříd hrdinů a každý z nich umí něco jiného. Získávejte suroviny a vyrábějte si prospěšné věci již za běhu hry. Prozkoumávejte místa na mapě a nalézejte nové možnosti. Hra tak trošku připomíná Diablo 2, nicméně jedná se o úplně odlišnou hru.

Pokud však máte v oblibě podobné RPG hry, tak věřte, že dnes se s touto hrou nudit nebudete.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.