Vypnout reklamy

Skvělá android hra Overlords of Oblivion v konzolovém grafickém zpracování je k dispozici na mobilním telefonu. Po několika letech vývoje si ji budete moci zahrát. Budete muset využít veškeré své zbraně k tomu, abyste hrdiny porazili. K dispozici máte spoustu hrdinů. Každý tento hrdina disponuje unikátními schopnostmi. Najděte neobvyklé bojovníky. K dispozici máme kampaň pro […]

Skvělá android hra Overlords of Oblivion v konzolovém grafickém zpracování je k dispozici na mobilním telefonu. Po několika letech vývoje si ji budete moci zahrát.

Budete muset využít veškeré své zbraně k tomu, abyste hrdiny porazili. K dispozici máte spoustu hrdinů. Každý tento hrdina disponuje unikátními schopnostmi. Najděte neobvyklé bojovníky.

K dispozici máme kampaň pro jednoho hráče nebo i možný mód kooperativní, kde si zahrajete se svými kamarády. Nicméně nechybí ani možnost jít hráč proti hráči v módu PvP.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.