Vypnout reklamy

V dnešní android hře budete létat s vrtulníkem a snažit se veškeré nepřátelské jednotky na vodách či zemi, zneškodnit. Nebude to vůbec jednoduché, protože nepřátele disponují moderními zbraněmi.  Celou dobu musíte být opravdu ve střehu. Najděte proto způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a prokažte veškeré schopnosti. Čím více nepřátel zneškodníte, tak […]

V dnešní android hře budete létat s vrtulníkem a snažit se veškeré nepřátelské jednotky na vodách či zemi, zneškodnit. Nebude to vůbec jednoduché, protože nepřátele disponují moderními zbraněmi. 

Celou dobu musíte být opravdu ve střehu. Najděte proto způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a prokažte veškeré schopnosti. Čím více nepřátel zneškodníte, tak tím více peněz obdržíte. 

Právě díky penězům si budete moci nakoupit nová vylepšení. Následně si vylepšíte svůj vrtulník o nové zbraně, sílu nebo i životnost. Hra nabízí průměrné grafické zpracování a jednoduché ovládání za pomoci dotyků na obrazovce, kde je taktéž herní ovládání.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.