Hra na mobil Truck Simulator USA

Projíždějte celou Amerikou a užijte si neskutečné prostředí, přes které budete projíždět. Nezapomínejte natankovat, ale než tak uděláte, tak vypněte motor! Následně můžete zase pokračovat dále. Projíždíte poušti, sněhem, horami nebo městem. Ocitnete se i mimo USA Dostanete se také do Kanady nebo Mexika. Dávejte si pozor na nehody a
Android hra Truck Simulator USA

Projíždějte celou Amerikou a užijte si neskutečné prostředí, přes které budete projíždět. Nezapomínejte natankovat, ale než tak uděláte, tak vypněte motor! Následně můžete zase pokračovat dále. Projíždíte poušti, sněhem, horami nebo městem.

Ocitnete se i mimo USA

Dostanete se také do Kanady nebo Mexika. Dávejte si pozor na nehody a hlídejte si čas odpočinku, protože za to můžete být potrestáni. Pokud nebudete odpočívat, tak vám hrozí tučná pokuta. Některé cesty jsou velmi úzké, ale v USA narazíte na 6 proudové dálnice, takže není žádný problém. Horší to bude v mexiku, kde jsou cesty poněkud jiné. Nezapomínejte také jezdit na váhu, protože pokud jste přetíženi, tak na cestu nemůžete.

Je to z jednoho důvodu. Pokud jste přetížení, tak ničíte cesty a to se určitě nebude líbit lidem. Zaměstnavatel, který vás na cestu vydal s přetíženým vozem bude sice rád, že odvezete více, ale za to nejvíce utratíte na pokutách a zároveň to odnesou cesty v daném státě.

K dispozici dva herní módy

Existuje jak kariérní mód, tak mód pro více hráčů. Hra má propracované grafické zpracování a tak hodně dobře vidíte poškození vozidla a hlavně interiér. Mění se tady dynamicky počasí, takže vám bude sněžit, pršet nebo pražit slunce.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
 • 9.8/10
  Grafika - 9.8/10
 • 9.5/10
  Ovládání - 9.5/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
 • 9.6/10
  Zábava - 9.6/10
9.5/10

Shrnutí hry

Občasné problémy se zapnutím, kdy se hra zapne a vypne… Jinak je hra opravdu dobře propracovaná a vyžaduje v mobilním telefonu android ve verzi 4.0.3 a vyšší.
Hra je v této chvíli ve verzi 1.1.0 k 19.1.2017 a vyšla v roce 2017.

Za vývojem stojí vývojáři z Ovidiu Pop.

Sending
User Review
5 (1 vote)