Vypnout reklamy

Ovládejte tohoto sportovce a snažte se dostat přes ulice města. Skákejte přes veškeré mrakodrapy a dostávejte se přes jednotlivé části této hry. Hlavním úkolem je, abyste přišli na způsob, jak se dostat co nejdále.

[wp-review]

Připravte se na opravdu extrémní záležitosti, kde budete muset ve vysoké rychlosti přeskočit přes veškeré objekty v cestě. Buďte velmi opatrní a vyhněte se nebezpečí srážky. Ovládání je docela jednoduché, protože stačí, když kliknete na obrazovku a hlavní hrdina vyskočí. 

Vyhněte se smrtelným pastím, vykonávejte různé skoky a snažte se o to, abyste se dostali na co nejvyšší rychlost. Pokud vás baví parkour, tak věřte, že tato gamesa je určena přímo pro vás. Nabízí spoustu hodin zábavy, tak se toho nebojte a udělejte vše proto, abyste se dostali dostatečně daleko. Věříme, že to zvládnete.

Graficky sice není na žádné skvělé úrovni, ale hratelnost je opravdu dokonalá. Dejte se do toho a prorážejte neustále dále.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

 

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.