Hra na mobil Epic Skater 2

Zahrajte si na statečného skateboardistu, který se vydá skrz moderní město. Dělejte neuvěřitelné triky a překonávejte překážky. Je potřeba provést vše proto, abyste se dostali co nejdále. Ovládání je jednoduché. Stačí jednoduše kliknout na obrazovku. Je potřeba vyskočit do vzduchu za pomocí trampolíny, najeďte na zdi a vydejte se skrz rušné ulice. Dostáváte se třeba […]

Epic skater 2

Zahrajte si na statečného skateboardistu, který se vydá skrz moderní město. Dělejte neuvěřitelné triky a překonávejte překážky. Je potřeba provést vše proto, abyste se dostali co nejdále. Ovládání je jednoduché. Stačí jednoduše kliknout na obrazovku.

Je potřeba vyskočit do vzduchu za pomocí trampolíny, najeďte na zdi a vydejte se skrz rušné ulice. Dostáváte se třeba i mezi vlaky. Je potřeba provést neuvěřitelné skoky. Odemkněte si další části městečka, kde budete moci s hlavním hrdinou předvést pár bláznivých triků.

Nezapomínejte také na to, že je potřeba nakupovat oblečení a jiné doplňky pro tohoto hrdinu, avšak je potřeba si na to vydělat. Hra disponuje 24 různými úrovněmi, přes 600 různých věcí na oblečení a parádní grafické zpracování s neuvěřitelnými triky.

Aplikaci stáhnete níže