Hra na mobil Fallout Shelter

Máme tady konečně na mobilní telefony se systémem Android Fallout Shelter. V minulosti byla tato hra dostupná jenom na iOS, ale tentokrát přichází jeden z nejpopulárnějších titulů. Teď si můžete kvalitu android hry vyzkoušet. Má jen 141 Mb a ve hře plníte naprosto stejné úlohy. Vybudujte světlejší zítřky… podzemí! Vyberte si z několika moderních denních pokojů a prozkoumávejte […]

3 - Fallout Shelter ke stažení

Máme tady konečně na mobilní telefony se systémem Android Fallout Shelter. V minulosti byla tato hra dostupná jenom na iOS, ale tentokrát přichází jeden z nejpopulárnějších titulů. Teď si můžete kvalitu android hry vyzkoušet. Má jen 141 Mb a ve hře plníte naprosto stejné úlohy.

Vybudujte světlejší zítřky… podzemí! Vyberte si z několika moderních denních pokojů a prozkoumávejte území. Hra má prostě perfektní příběh, který si musíte zahrát. Po atomové válce se všichni lidé dostali do podzemí, kde je několik pokojů, a všichni na něčem pracují. Vy musíte budovat dále a dále a v neposlední řadě tady probíhají i boje, na které se musíte připravit. Vybudujte si proto skvělé podzemní základny a na Zemský povrch se dostaňte jen v případě potřeby.

Fotogalerie ze hry

1 - Fallout Shelter ke stažení

1 – Fallout Shelter ke stažení

2 - Fallout Shelter ke stažení

2 – Fallout Shelter ke stažení

Přijďte si zahrát i další strategické hry

 

Video z hry Fallout Shelter

Báječná android hra, kterou si určitě musíte zahrát. Všichni milovníci Fallout nesmí hru na android minout. My si ji jdeme ještě více zahrát a vám doporučujeme to samé. Protože to stojí za to!

 • Chraňte své území
 • Vybudujte si své území v podzemí
 • Spousta zbraní
 • Nekonečné budování

Aplikaci stáhnete níže

Fallout Shelter

Další informace o této skvělé android hře Fallout Shelter

 

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Příběh - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
10/10

Pouze několik úvodních vět

Aktualizováno
12. srpna 2015

Vyžaduje Android
4.1 a vyšší

Velikost
141M

Sending
User Review
0 (0 votes)