Vypnout reklamy

Hra na mobil Empires: The rise

Vydáno dne: 4.12.2018

Vybudujte si svou základnu, získejte suroviny a vylepšujte svou armádu. Je potřeba vtrhnout do těchto bitev naprosto bezhlavě. Staňte se králem své země a braňte se před nepřáteli. Sestavte si tým legendárních hrdinů, kteří mají spoustu zkušeností s vedením. Přemýšlejte nad svou strategií a následně ji uveďte k životu. Jedná se o dynamickou bojovou hru, […]

Vybudujte si svou základnu, získejte suroviny a vylepšujte svou armádu. Je potřeba vtrhnout do těchto bitev naprosto bezhlavě. Staňte se králem své země a braňte se před nepřáteli.

Sestavte si tým legendárních hrdinů, kteří mají spoustu zkušeností s vedením. Přemýšlejte nad svou strategií a následně ji uveďte k životu. Jedná se o dynamickou bojovou hru, kde hrajete s hráči z celého světa, což je skvělé.

Rozšiřujte svou kolekci svých hrdinů a následně se s nimi dostávejte do dalších nových soubojů. Hra nabízí spoustu hrdinů a různé bojové styly. Je jenom na vás, který styl si zvolíte. Hra nabízí navíc jednoduché ovládání, takže o zábavu je 100% postaráno.

Empires:The Rise
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš