Hra na mobil EvilBane: Rise of Ravens

Zabijte své nepřátele na každém kroku. Celá hra je položena do příjemného grafického zpracování, které se jen tak na telefonech a tabletech nevidí. Samozřejmě se od toho odvíjí požadavky. Celý příběh se odehrává po dvaceti letech války. Celá země je naprosto zdevastovaná. Jako rytíř jste se vrátil zpět do
1-Evilbane Rise Of Ravens - android hra

Zabijte své nepřátele na každém kroku. Celá hra je položena do příjemného grafického zpracování, které se jen tak na telefonech a tabletech nevidí. Samozřejmě se od toho odvíjí požadavky. Celý příběh se odehrává po dvaceti letech války. Celá země je naprosto zdevastovaná.

Jako rytíř jste se vrátil zpět do svého království, abyste převzali svou nadvládu. Rytíř bude zachraňovat celý svět, ale je potřeba, abyste měli svůj tým a kamarády. Démoni se ale vrátili a chtějí zabít vaší královnu, která to tady vede. Udělejte vše proto, aby umřeli. Jste silní, schopní a jen tak vás nikdo neporazí. Svého hrdinu můžete neustále upravovat a na výběr tady je z několika zbraní a brnění.

Nejhorší na tom je právě to, že váš kamarád umřel v boji s tímto démonem. Je zapotřebí se pomstít a najít ho.  Bojujte proti černé magii a ukažte, že na to máte.  Celá hra má perfektní scény v bojích a navíc vás doprovází různé dialogy. To vše uvidíte na videu.

 


 

Fotogalerie ze hry

3-Evilbane Rise Of Ravens - android hra

3-Evilbane Rise Of Ravens – android hra

2-Evilbane Rise Of Ravens - android hra

2-Evilbane Rise Of Ravens – android hra

Přijďte si zahrát i jiné žánry

Video z hry EvilBane: Rise of Ravens

 


 

Ono můžete si zvolit, že váš rytíř bude bojovat automaticky, ale to se připravíte o neskutečnou zábavu v oblasti boje. Váš rytíř umí různé triky a má opravdu velkou sílu. Za každou splněnou úroveň dostanete body. Vaše královna vám za boj s démony opravdu děkuje. Je zde několik míst, na kterých budou tyto boje probíhat, takže si užijete spoustu zábavy.

 • Přes 300 různých zbraní a brnění
 • Boje v arénách
 • Boje budou i v hlubokých lesích a u sopek
 • Minimální požadavky jsou dvoujádro 1.2 GHz, 1 GB RAM

 

The app was not found in the store. 🙁

Další informace o této skvělé android hře EvilBane: Rise of Ravens

 

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.2/10
  Hratelnost - 9.2/10
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
9.3/10

Pouze několik úvodních vět

Aktuální verze
1.0.0

Vyžaduje Android
2.3.3 a vyšší

Velikost
42M

Aktualizováno
3. října 2015

Od vývojáře
Netmarble Games

Jedná se o jednu z těch lepších MMORPG her. Celý svět je opravdu rozsáhlý a pokud disponujete minimálními požadavky, tak máte šanci hru rozjet celkem bez problémů.