Vypnout reklamy

Vybudujte si své vlastní město v post-apokalyptickém světě. Rozšiřujte svou armádu o různé vozidla a vydejte se proti nepřátelům. Krom toho, že se budete bránit, tak musíte taktéž útočit a ukázat svou sílu. 

Prozkoumávejte okolí, vyhledávejte ropu, kovy a další suroviny. Bez nich se neobejdete. Bez ropy vám nepojedou vozidla a bez jiných surovin si zase nic nepostavíte. Je potřeba se rozšiřovat, postavit garáže, laboratoře a další užitečné konstrukce.

Vyrábějte bojové automobily a snažte se prorazit co nejdále. Braňte své město před útočníky a vytvářejte své aliance. K dispozici je hned několik úrovní. Zároveň bojujete ve hře pro více hráčů. Každý automobil můžete všemožnými prostředky vylepšovat.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Madlands Mobile
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.