Hra na mobil Once Heroes

Staňte se hrdinou a zachraňte celý svět před naprostou zkázou. Je velmi důležité, abyste bránili své království před zlými monstry. Zažijete spoustu zábavy a posbíráte dostatek zkušeností pro následnou obranu. Obrovský svět, ve kterém si můžete zvolit svého velitele. Co ve hře Once Heroes zažijete Grafické zpracování na úrovní World of Warcraft. Taktické útoky na […]

Once Heroes, YJM Games, RPG android hra,

Staňte se hrdinou a zachraňte celý svět před naprostou zkázou. Je velmi důležité, abyste bránili své království před zlými monstry. Zažijete spoustu zábavy a posbíráte dostatek zkušeností pro následnou obranu. Obrovský svět, ve kterém si můžete zvolit svého velitele.

Co ve hře Once Heroes zažijete

Grafické zpracování na úrovní World of Warcraft. Taktické útoky na nepřátele po vzoru Heroes of Magic. K dispozici máte několik útoku a každý z vašich bojovníků disponuje svými vlastnostmi. Pokud budete spolupracovat a doplňovat se, tak máte šanci na poražení protivníka.

Nezapomínejte, že vylepšovat své hrdiny je velmi důležité. Hra totiž disponuje RPG prvky, takže máte šanci na zlepšení čehokoliv. A to jak přesnosti, tak i samotné zničitelnosti. Dejte se do toho a ukažte, co ve vás je.

The app was not found in the store. 🙁

 • 9.7/10
  Grafika - 9.7/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 9.8/10
  Optimalizace - 9.8/10
9.9/10

Pouze několik úvodních vět

Perfektní android hra, ve které si užijete spoustu zábavy. Je zde celkem 216 různých úrovní a 3 úrovně obtížnosti. Prozkoumejte obrovské okolí tohoto světa a získávejte ohodnocení. Nezapomínejte, že svého hrdinu můžete vylepšovat a to jak zbraněmi, brněním, náhrdelníky, prsteny, tak i vylepšovat jedinečná kouzla, který každý z hrdinů disponuje.

Sending
User Review
0 (0 votes)