Vypnout reklamy

Skvělá android hra, která se řadí mezi Tower Defense styl. Vaším hlavním úkolem je vybudovat silnou armádu. Získejte dostatek karet, vylepšujte jednotlivé schopnosti a dostávejte se s hrdiny na vyšší level. Hra není k dispozici pro ČR, ale máme k dispozici APK, kterou si můžete nainstalovat. Bojujte na herní ploše s legendárními hrdiny. Aplikujte schopnosti […]

Skvělá android hra, která se řadí mezi Tower Defense styl. Vaším hlavním úkolem je vybudovat silnou armádu. Získejte dostatek karet, vylepšujte jednotlivé schopnosti a dostávejte se s hrdiny na vyšší level.

Hra není k dispozici pro ČR, ale máme k dispozici APK, kterou si můžete nainstalovat.

Bojujte na herní ploše s legendárními hrdiny. Aplikujte schopnosti v bitvách proti nepřátelům. Posbírejte své hrdiny do svého týmu a vytvořte tak neporazitelný tým, který dokáže porazit kohokoliv.

Získáváte odměny a užijte si krásnou grafiku a efekty. Ve hře je přes 40 unikátních hrdinů. Bojujte proti ostatním nepřátelům z celého světa, protože se jedná o hru po internetu. Je tak potřeba připojení. Hra si vás udržuje tím, že vám dává k dispozici možnosti vylepšení.

Gameplay hry Summoners clash

The app was not found in the store. 🙁

[wp-review]

Buroň Tomáš