Vypnout reklamy

Aplikace MX player

Vydáno dne: 26.12.2017

Perfektní aplikace, která nabízí vysokou kvalitu přehrávaných videí na vašem android zařízení. Máte možnost si video i přiblížit, pokud to bude potřeba a to ve chvíli, kdy se na video zrovna díváte. Pouhými gesty video přetočíte. [wp-review] Co aplikace na přehrávání videí umí? Přehrávač podporuje formáty gp, avi, flv, mkv, mp4, mov a další. Jádro […]

Perfektní aplikace, která nabízí vysokou kvalitu přehrávaných videí na vašem android zařízení. Máte možnost si video i přiblížit, pokud to bude potřeba a to ve chvíli, kdy se na video zrovna díváte. Pouhými gesty video přetočíte.

[wp-review]

Co aplikace na přehrávání videí umí?

Přehrávač podporuje formáty gp, avi, flv, mkv, mp4, mov a další. Jádro přehrávače je optimalizováno a obsahuje kodeky a vykreslovací enginy, které si poradí i s tím nejsložitějším videem (vysoká kvalita).

4 varianty video prezentace. K dispozici je originální velikost nebo si můžete zvolit formát, aby se video vlezlo na obrazovku. Nechybí ani chytrý uspávací mód, určitě to znáte, když chcete spát a následně video musíte ještě vypnout. Video se vám tímto módem vypne automaticky.

Přehrávač podporuje i titulky a změny fontů, stínů a celkového vzhledu.

MX Player
Price: Free

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš