Aplikace RealPlayer Cloud

RealPlayer Cloud je skvělá aplikace, která vám dovoluje dívat se, sdílet a stahovat videa odkudkoliv! V PC se moc tato aplikace neuchytila, ale na

RealPlayer Cloud je skvělá aplikace, která vám dovoluje dívat se, sdílet a stahovat videa odkudkoliv! V PC se moc tato aplikace neuchytila, ale na mobilnich telefonech ano. Určitě ji vykoušejte. Nahrajte vaše videa do Cloudu a dívejte se na ně na mobilním telefonu Android, iPhone, iPad v PC na televizi přes Chromecast. Už se nemusíte obávat neustáleho konvertování videa do formátu, které dané zařízení podporuje. Při registraci do tohto Cloudu dostanete 2 GB zdarma k vašemu účtu.

Dívejte se na vaše videa na všech zařízeních

  • Nahrajte video do RealPlayer Cloud a dívejte se na něho na všech zařízeních a prohlížečích
  • Vaše HD videa v RealPlayer Cloud jednoduše streamujte do TV přes technologii SurePlay
  • Nemusíte se obávat jiného video formátu, RealPlayer to udělá vše za vás.

Video si taktéž můžete stáhnout do jakéhokoliv zařízení. Takže pokud jdete do letadla a chcete si stáhnout nějaké video, tak to udělejte, poté se na něho budete moct dívat v „offline“ módu.

Sdílejte svá videa soukromě. Nikdo nemusí vidět, co máte za videa. Videa se dají sdílet pouze mezi přáteli a rodinnou.

Nikdo vaše videa neuvidí kromě vás a lidí, které vyberete

Díky této aplikace RealPlayer Cloud se už nemusíte starat o konvertování videa. Ušetříte tak spoustu času na jiné věci a vy si tak můžete v poklidu nahrávat videa na Cloud třeba přímo z dovolené a vaši přátele a rodina je hned uvidí.

Vůbec nevadí, že video nahrajete z mobilního telefonu. Video se zobrazí úplně všude.

RealTimes Video Maker
RealTimes Video Maker