Android Wear 2.0 na LG Watch Style

Máme dokonalé fotografie nových hodinek LG Watch Style, které jsou poháněny systémem Android Wear 2.0. Tyto hodinky budou představené 9. února a dostupné budou pár dní po představení. Na internet se nově dostaly fotografie těchto hodinek LG Watch Style ve stříbrné a zlaté barvě. Větší LG Watch Sport přijdou s OLED displejem 1.38 palců a […]

LG Watch Style chytré hodinky

Máme dokonalé fotografie nových hodinek LG Watch Style, které jsou poháněny systémem Android Wear 2.0. Tyto hodinky budou představené 9. února a dostupné budou pár dní po představení. Na internet se nově dostaly fotografie těchto hodinek LG Watch Style ve stříbrné a zlaté barvě.

Větší LG Watch Sport přijdou s OLED displejem 1.38 palců a rozlišením 480 x 480 px. Na hodinkách budou dvě tlačítka.

LG Watch Style ve stříbrné barvě

LG Watch Style ve stříbrné barvě

Další varianta LG Watch Style je menší a má 1.2 palcový OLED displej s rozlišením 360 x 360. Google a LG spolupracovali na vývoji těchto nových hodinek. To znamená, že je hluboká integrace nového Google Asistentu.

LG Watch Style ve zlaté barvě

LG Watch Style ve zlaté barvě

Varianta Sport nabízí 3G a LTE připojení s certifikací IP68 (voděodolnost a prachuvzdornost). S hodinkami můžete v klidu umývat nádobí, chodit v dešti nebo se s nimi i koupat.