Vypnout reklamy

Hra na mobil 100 Crypts

Ilustracni fotografie

Stejně jako ostatních, i u her typu “otevři 100 dveří” je na Google Play hromada. Rozhodl jsem se tedy, že se na některé z nich podívám a povím Vám, které jsou podle mého názoru nejlepší.

100 Krypty

Princip hry pravděpodobně není potřeba představovat, ale pro jistotu osvětlíme – hra se skládá ze sta levelů, přičemž v každém z nich máte za úkol projít skrz dveře. Ty jsou však vždy zamčeny a dají se otevřít pouze po vyřešení více, či méně, složitých logických hádanek. Jak asi tušíte, jednotlivé rébusy se čím dál více ztěžují a hráč tak musí čelit stále obtížnějšímu způsoby jak dveře otevřít. (Logické :D)

100 Crypts na tom samozřejmě nejsou jinak a po odehrání této záležitosti si můžeme směle říci, že se jedná o naprosto klasickou hru tohoto typu – grafické zpracování je mnohdy všelijaké, hra příjemně plyne a jedno kolo za druhým procházíte ve velice příjemném rytmu. Díky bohu jsou zde čas od času i nápovědy. Protože nápověda, že najednou máte použít gyroskop, když jste do té doby používali jen prsty, se napoprvé opravdu hodí.

100 Crypts
Price: Free