Vypnout reklamy

Nová android hra Bike Club je o komplikovaných tratích a praktickém cvičení, díky kterému následně zvládnete každičký kousek této hry. Ovládání je jednoduché a ovládáte vylepšení kolo se zbraní. Musíte se dostat do cíle, to je asi všem jasné, ale abyste to dokázali, tak je zapotřebí zneškodnit pár protihráčů před vámi. Nebudete to mít jednoduché […]

Nová android hra Bike Club je o komplikovaných tratích a praktickém cvičení, díky kterému následně zvládnete každičký kousek této hry. Ovládání je jednoduché a ovládáte vylepšení kolo se zbraní.

Musíte se dostat do cíle, to je asi všem jasné, ale abyste to dokázali, tak je zapotřebí zneškodnit pár protihráčů před vámi. Nebudete to mít jednoduché a bránit vám budou v průchodu velmi často. Buďte přesní, protože nemáte nekonečno munice.

Snail's Bike Club

Snail’s Bike Club

Udržujte rovnováhu na jízdním kole a snažte se neupadnout. Může se jednat o náročnou hru nebo taktéž nikoliv, záleží hodně na tom, jak se k tomu postavíte a jak vám sedne ovládání. Hra obsahuje i mini-hry, které si časem odemknete.

Gameplay hry Bike Club

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Bike Club
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš