Hra na mobil Car Parking Valet

Zahrajte si jednu z těch více realistických android her, kde budete muset zaparkovat několik aut na své místo. Jste takový parkovací muž. Je potřeba, abyste auta od klientů nikterak nepoškrábali a zaparkovali je všechny na své určené místo v naprostém pořádku. Co ve hře Car Parking Valet zažijete Jedná se o vysoce kvalitně zpracovanou hru, […]

Car Parking Valet, Simulátor

Zahrajte si jednu z těch více realistických android her, kde budete muset zaparkovat několik aut na své místo. Jste takový parkovací muž. Je potřeba, abyste auta od klientů nikterak nepoškrábali a zaparkovali je všechny na své určené místo v naprostém pořádku.

Co ve hře Car Parking Valet zažijete

Jedná se o vysoce kvalitně zpracovanou hru, která nabízí hned několik misí. Krásné 3D grafické zpracování, zvuky automobilů a hlavně realistické ovládání. Hra si dostatečně otestuje vaše schopnosti v parkování, kdy budete muset zaparkovat opravdu na milimetry.

Většinou parkujete opravdu luxusní vozy, ale nechybí tady Golf. Většina aut nemá znak z důvodu ochranné známky jednotlivých automobilek, ale už od pohledu se dá poznat o jaký vůz se jedná. Budete parkovat BMW, Volvo, Audi, VW a další.

Aplikaci stáhnete níže

 

 • 9.2/10
  Grafika - 9.2/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)