Hra na mobil Dot Challenge Cross Road

Android hra se skvělými bonusy, které vás budou doprovázet celou hrou. Hrajete za tečku, se kterou musíte v každé úrovni najít cestu ven. Jenže cestu vám samozřejmě kříží různí protivníci, kteří běhají z jedné strany na druhou v každém řádku. Parádní hra, kterou určitě nesmíte promeškat. Plusy hry Dot Challenge Cross Road Hezké grafické zpracování 25 skvělých úrovní Žebříček […]

Android hra Dot Challenge Cross Road

Android hra se skvělými bonusy, které vás budou doprovázet celou hrou. Hrajete za tečku, se kterou musíte v každé úrovni najít cestu ven. Jenže cestu vám samozřejmě kříží různí protivníci, kteří běhají z jedné strany na druhou v každém řádku. Parádní hra, kterou určitě nesmíte promeškat.

Plusy hry Dot Challenge Cross Road

 • Hezké grafické zpracování
 • 25 skvělých úrovní
 • Žebříček hráčů
 • Možnost získávání bonusů (FREE PROMO) kódy

Mínusy hry Dot Challenge Cross Road

 • Minitransakce mohou někomu vadit
 • Na ovládání si musíte zvyknout

Co od hry zdarma Dot Challenge Cross Road čekat?

Mobilní hra Dot Challenge Cross Road vás zabaví na dlouhé hodiny. Autor doporučuje hru hrát za pomoci dvěma prsty, protože jen tak dokážete rychle reagovat na danou situaci.

Podle zkušenostních bodů se vám budou odemykat nové možnosti a třeba za 5000 zkušenostních bodů si můžete odstranit veškeré reklamy nebo si nakoupit spoustu bonusových životů. Při získání 3000 zkušenostních bodů mát šanci odemknout  4 a 5 úroveň díky tomu, že nasbíráte 8 hvězdiček.

Jsou zde mini transakce. Třeba když si budete chtít koupit životy navíc. Jedná se o mini částky, takže záleží na vás, jestli si chcete celou android hru zpříjemnit.

Hra se dá hrát pouze na šířku. Je to docela pochopitelné, protože potřebujete mít široký rozhled a mít dostatek času na zareagovaní.

Fotogalerie ze hry zdarma android

Dot Challenge Cross Road

Dot Challenge Cross Road

Přijďte si zahrát i android hry

Stáhni si i další android aplikace

Novinky ze světa android

 

Aplikaci stáhnete níže

Další informace o této skvělé android hře Dot Challenge Cross Road

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 8/10
  Hratelnost - 8/10
 • 8.5/10
  Zábava - 8.5/10
 • 9/10
  Grafika - 9/10
8.9/10

Pouze několik úvodních vět

Hra je opravdu na úrovni. Na ovládání si musíte zvyknout, to je jediný problém hry, ale pokud si na ovládání zvyknete, tak je to naprostá pecka, kterou si zaručeně musíte zahrát. Zábava je tady na každém kroku, ale někdy je to o pořádné nervy. Obzvláště v případě, kdy se nemůžete dostat přes „protivníky“ do cíle.