Vypnout reklamy

Hra na mobil 4×4 Dirt Offroad Parking

Vydáno dne: 8.9.2017

Řiďte velmi silné automobily skrz náročný terén. Překonejte hned několik překážek ve vaší cestě. Ukažte své řidičské schopnosti a dokončete hned několik těžkých misí v této nové android hře.  Zmáčkněte plyn na podlahu a jeďte co nejrychleji. Dejte si pozor, abyste se nevybourali při stoupání. Je docela jednoduché auto převrátit na záda, což by pro […]

Řiďte velmi silné automobily skrz náročný terén. Překonejte hned několik překážek ve vaší cestě. Ukažte své řidičské schopnosti a dokončete hned několik těžkých misí v této nové android hře

Zmáčkněte plyn na podlahu a jeďte co nejrychleji. Dejte si pozor, abyste se nevybourali při stoupání. Je docela jednoduché auto převrátit na záda, což by pro vás znamenalo konec hry, takže si na to dávejte velký pozor. Hlavním úkolem je dostat se na konec, získat ocenění a nakoupit nové auta.

Před vámi je celkem 50 velice propracovaných misí, 10 unikátních automobilů a zároveň je kolem vás dynamické počasí, které se velmi často střídá. Co je důležité, tak to je hlavně realistická fyzika. Ovládání auta je tak velmi kvalitně zpracované. Najděte způsob, jak si hru užít a dojet do cíle bez nehody.

Hra je zcela zdarma, avšak objevují se zde in-platby

Hra je zcela zdarma, takže si užijete několik herních módu. Avšak objevují se tu prvky in-plateb, což znamená, že si v gamese můžete něco přikoupit, pokud budete chtít.

Vyjeďte tam, kde byste se sami nedostali. Jedná se o automobily s náhonem na všechny čtyři, takže to zvládnou v naprostém klidu.

[wp-review]

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)