Vypnout reklamy

Usedněte za sportovní vozidlo a demonstrujte driftovací schopnosti na nejrůznějších závodních tratích. Staňte se extrémním závodníkem v této parádní hře. Šlápněte na plyn a vydejte se do toho. Je potřeba překonat jednotlivé záchytné body a to tak, abyste dokončili veškeré mise ve hře. Aplikujte ruční brzdu, abyste následně hodili vůz do smyku. Driftujte tak dlouho, jak jen to […]

Usedněte za sportovní vozidlo a demonstrujte driftovací schopnosti na nejrůznějších závodních tratích. Staňte se extrémním závodníkem v této parádní hře. Šlápněte na plyn a vydejte se do toho.

Je potřeba překonat jednotlivé záchytné body a to tak, abyste dokončili veškeré mise ve hře. Aplikujte ruční brzdu, abyste následně hodili vůz do smyku.

Driftujte tak dlouho, jak jen to bude potřeba, protože takto dokážete získat dostatek bodů. Nakupte si nové automobily, změňte jejich barvy a následně je vylepšujte. Hra nabízí excelentní grafiku a efekty. Zároveň je k dispozici propracovaná fyzika právě kvůli driftům.

Máte tady celkem 12 závodních automobilů, 2 herní módy a spoustu vylepšení.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Bravo Drift
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.