Vypnout reklamy

Hra na mobil Cyber Gears

Cyber Gears android hra ke stažení

Jedná se o online hru pro více hráčů, která se odehrává v budoucnosti. K dispozici máte unikátní zbraně a vylepšení. Pokuste se zvolit tu správnou strategií a dojet co možná nejrychleji do svého cíle. Je to všechno jen a jen na vás, jak se k tomu všemu postavíte.

Krásné grafické zpracování ve 3D

Hra není vůbec podprůměrná a nabízí několik efektů a krásně detailně propracovanou grafiku. Uvidíte každý detail na závodní dráze. Jedete neustále kupředu, využíváte obranný systém i rakety.

Jednoduché na hraní

Nemusíte se obávat, že byste se něco složitě učili, protože ovládání je naprosto jednoduché. K dispozici je několik zbraní, které je zapotřebí využít proti ostatním hráčům. Soustřeďte se na útok nebo obranu. Jedno je jasné. Musíte zvítězit.

Když se připojíte na server, tak chvíli počkejte na své spoluhráče, abyste si mohli hru užít. Na videu uvidíte, jak grafické zpracování hry vypadá a co všechno můžete využít.

Video ze hry

The app was not found in the store. 🙁

Recenze hry
 • 9.8/10
  Grafika - 9.8/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
9.8/10

Shrnutí hry

Hra vyšla v roce 2017 a vyžaduje android ve verzi 4.0.3 pro své spuštění. V aplikaci jsou sice produkty k zakoupení, ale nemusíte je vůbec využívat.
Hra je od vývojářů Funtomic. Jednoduché na ovládání, hezké grafické zpracování.

Sending
User Review
5 (1 vote)