Hra na mobil Desert Worms

Zahrajte si android hru, ve které jste v posledním kroku evakuace, a tak je zapotřebí posbírat poslední výzkumné data a vyhnout se červům, kteří se vás snaží sníst. Jeďte skrz poušť, kde je spousta opuštěných budov. Co ve hře Desert Worms zažijete Kolem vás jsou velmi agresivní červi, kteří mají nepředvidatelnou umělou inteligenci. Časem se vám […]

Android hra - Desert Worms

Zahrajte si android hru, ve které jste v posledním kroku evakuace, a tak je zapotřebí posbírat poslední výzkumné data a vyhnout se červům, kteří se vás snaží sníst. Jeďte skrz poušť, kde je spousta opuštěných budov.

Co ve hře Desert Worms zažijete

Kolem vás jsou velmi agresivní červi, kteří mají nepředvidatelnou umělou inteligenci. Časem se vám odemknou nové vozidla, se kterými budete projíždět celým světem.

Nezapomínejte, že k dispozici je celkem 20 úrovní naplněné zábavy. Je zapotřebí najít dokumenty, vyhnout se červům a dostat se zpátky na místo, odkud vás armáda odnese zpět na bezpečné místo.

Aplikaci stáhnete níže

Souhrn hry Desert Worms
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
 • 9.8/10
  Hratelnost - 9.8/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.7/10

Pouze několik úvodních vět

Android hra Desert Worms vyžaduje android alespoň ve verzi 2.3 a vyšší. Jelikož takové mobilní jsou velmi slabé, tak doporučujeme na tuto hru alespoň Samsung Galaxy S3 nebo ekvivalent. Hru vyrobila společnost Devm Games SE. Pochází ze Švédska.