Vypnout reklamy

Ovládejte sportovní automobily skrz náročný terén a dojeďte do cíle jako první. Je potřeba překonat své soupeře a ukázat své řidičské schopnosti v plné parádě.  Hra nabízí spoustu úrovní, ve kterých se můžete vydat kupředu. Jeďte co nejrychleji to bude možné a dávejte si pozor, abyste se zbytečně nevybourali. Překonávejte jednotlivé části hry v naprostém […]

Ovládejte sportovní automobily skrz náročný terén a dojeďte do cíle jako první. Je potřeba překonat své soupeře a ukázat své řidičské schopnosti v plné parádě. 

Hra nabízí spoustu úrovní, ve kterých se můžete vydat kupředu. Jeďte co nejrychleji to bude možné a dávejte si pozor, abyste se zbytečně nevybourali. Překonávejte jednotlivé části hry v naprostém pořádku a odemkněte si další vozidla.

Dále nakupujte nové vozidla a využívejte různé herní módy. Před vámi je spousta aut, která dokážou vyhrávat i když se snažíte. Realistická fyzika, excelentní grafika a zvuk. Svůj automobil si můžete různě vylepšovat, pokud budete chtít.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.