Hra na mobil Grand Racing Auto 5

Nová generace grafického zpracování na mobilních telefonech je tady. Zahrajte si závodní android hru, ve které si můžete vylepšovat automobil, získávat bonusy a užít si neskutečné grafické zpracování. Hra se odehrává na několika místech ve městě. Co ve hře Grand Racing Auto 5 zažijete Vítejte ve slunečném státě San Andreas. Jedná se o město, které […]

Nová generace grafického zpracování na mobilních telefonech je tady. Zahrajte si závodní android hru, ve které si můžete vylepšovat automobil, získávat bonusy a užít si neskutečné grafické zpracování. Hra se odehrává na několika místech ve městě.

Co ve hře Grand Racing Auto 5 zažijete

Vítejte ve slunečném státě San Andreas. Jedná se o město, které má nekonečné pláže, špinavé ghéto a elity. City není atraktivní jen pro kriminálníky, ale také pro gangstery nebo pouliční závodníky. Naskočte do svého vozidla a projeďte se ulicemi Los Santos.

Budete projíždět nejrůznějším typem území jako je vesnice, divočina nebo zimní příroda. K dispozici máte přes 20 detailně propracovaných automobilů s realistickou fyzikou. Aby toho nebylo málo, tak android hra zakomponovala několik herních módu, možnost získat ocenění a konkurenci v podobě žebříčku. Hra je zdarma.

Fotografie ze hry Grand Racing Auto 5

Android hra Grand Racing Auto 5 - závodní hry

Android hra Grand Racing Auto 5 – závodní hry

 

The app was not found in the store. 🙁

Recenze android hr Grand Racing Auto 5
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9.8/10
  Ovládání - 9.8/10
 • 9.2/10
  Optimalizace - 9.2/10
9.6/10

Shrnutí android gamesy Grand Racing Auto 5

Jedná se o android hru, která vyšla v roce 2016 v prosinci. Vyžaduje android ve výši 2.3 a výše, ale na takovém mobilu hru vůbec nerozjedete. Je potřeba minimálně Android 4, který měl telefon nainstalován už od výroby.
Hra je od vývojáře Grand Racing Games a je od 3 let.

Sending
User Review
5 (1 vote)