Vypnout reklamy

Hra na mobil Mad skills BMX 2

Vydáno dne: 17.12.2017

Nasedněte na sportovní motorku a vydejte se skrz velmi náročné tratě. Vykonávejte nejrůznější skoky a dostaňte se co nejdále. Je potřeba zvítězit, tak se ukažte, co ve vás je. Jeďte se svou motorkou rychle a dejte si pozor, abyste závod neztratili. [wp-review] Hra pro více hráčů, hezká grafika Získávejte ceny za vítězství a odemkněte si […]

Nasedněte na sportovní motorku a vydejte se skrz velmi náročné tratě. Vykonávejte nejrůznější skoky a dostaňte se co nejdále. Je potřeba zvítězit, tak se ukažte, co ve vás je. Jeďte se svou motorkou rychle a dejte si pozor, abyste závod neztratili.

[wp-review]

Hra pro více hráčů, hezká grafika

Získávejte ceny za vítězství a odemkněte si nové tratě. Nakupujte nové motorky, vylepšení a změňte si i jejích barvu. Staňte se tím nejlepší závodníkem v tomto světě a projevte tak trochu odvahy.

Hra nabízí 7 motorek, ze kterých se dá vybírat. K dispozici je i několik skvělých tratí a vylepšení. Je potřeba, abyste porazili své soupeře, protože jen tak se dostanete dále. Věříme, že to zvládnete a hru si užijete.

APK soubor pro stažení této hry

Mad Skills BMX 2
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš