Hra na mobil Moto Delight

Jedná se o závodní hru s hezkým grafickým zpracováním. Připravte se na svou dobrodružnou cestu skrz poušť, arktidu, hustý les a čelte opravdovým výzvám. Motorka má realistickou fyziku, takže pokud narazíte a převrátíte se, tak končíte. Co ve hře Moto Delight zažijete Nenajde se tolik her, které mají hezké grafické zpracování, jednoduché ovládání a propracovanou […]

Android hra Moto Delight zdarma ke stažení

Jedná se o závodní hru s hezkým grafickým zpracováním. Připravte se na svou dobrodružnou cestu skrz poušť, arktidu, hustý les a čelte opravdovým výzvám. Motorka má realistickou fyziku, takže pokud narazíte a převrátíte se, tak končíte.

Co ve hře Moto Delight zažijete

Nenajde se tolik her, které mají hezké grafické zpracování, jednoduché ovládání a propracovanou fyziku. Hra disponuje reálnými stíny podle zapadajícího slunce. Fyzika ovládání motorky je na vysoké úrovni, proto si dejte pozor, abyste to s plynem moc nepřehnali. Může se tak stát, že se postavíte na zadní a spadnete na záda. V takové situaci by to pro vás znamenal konec hry.

K dispozici je přes 30 různých úrovní s úžasnými překážkami a několika cíli. Máte také možnost si vytvořit svou vlastní úroveň díky editoru, který v této android hře je. A aby toho nebylo málo, tak je k dispozici 3 motorky a možnost si upravit svou helmu. Ve hře zažijete opravdu spoustu zábavy, a také narazíte na pár logických části.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze android hry Moto Delight
 • 9.8/10
  Grafika - 9.8/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.9/10

Shrnutí závodní hry Moto Delight

Tato závodní android hra vyšla v roce 2016 v prosinci. Vyžaduje android ve verzi 2.3 a výše, ale věřte, že na takovém mobilu hru nerozjedete. K tomu je potřeba minimálně 4 roky starý mobilní telefon.
Jedná se o gamesu od vývojářů Brain Overload, kteří sídlí v Itálií.

Sending
User Review
5 (1 vote)