Vypnout reklamy

Hra na mobil Pocket Rush

Závodní hra - Pocket Rush na android

Závody ve kterých pojedete na hraně. Snažte se překonávat veškeré tratě a čelte různým výzvám. Je potřeba dokonale ovládat svou rychlost a zůstat na silnici. Svým ostatním závodníkům nesmíte nechat ani kousek asfaltu.

Co v závodní hře Pocket Rush zažijete

Tak určitě skvělé grafické zpracování, hru pro více hráčů, takže vyzvěte své kamarády a čelte jim jako soupeř soupeři. Možnost se přihlásit do turnajů a stát se legendou v žebříčků. Navíc hra má opravdu jednoduché ovládání. Auta jezdí opravdu extrémně rychle a proto je důležité se nezdržovat tím, že narazíte do různých gumových zábran nebo nevyjedete na trávu.

Podle toho, jak se vám bude dařit, tak budete obdařeni skórem a penězi. Peníze pak máte šanci využít v obchodě, kde si nakoupíte různá vylepšení. Výborně propracovaná fyzika. Navíc je hra kompletně zadarmo, ale některé věci uvnitř hry potřebují platbu, to znamená máme tady mikro platby.

Pocket Rush
Price: Free+

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 9.8/10
  Hratelnost - 9.8/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
9.6/10

Pouze několik úvodních vět

Vývojáří vědí, že mikrotransakcemi mohou více vydělat, jelikož když daný hráč hru už hraje a baví ho, tak ji zaplatí. Je to trošku lepší způsob, než kupovat „zajíce v pytli“.

Sending
User Review
5 (1 vote)