Hra na mobil Revolt 2

Je tady nový školní rok a konečně se opět začnou vydávat nové hry a bude spousta novinek. Přes léto je taková okurková sezóna, že nikdo nemá dostatek informací a jelikož jsou všichni na dovolené, tak nikdo nechce své nové hry v tak suché sezóně vydávat a raději si užívají volno. Všem školákům přejeme úspěšný školní […]

Revolt 2 ke stažení

Je tady nový školní rok a konečně se opět začnou vydávat nové hry a bude spousta novinek. Přes léto je taková okurková sezóna, že nikdo nemá dostatek informací a jelikož jsou všichni na dovolené, tak nikdo nechce své nové hry v tak suché sezóně vydávat a raději si užívají volno. Všem školákům přejeme úspěšný školní rok a doufáme, že s námi opět zůstanete.

Dnes pro vás máme skvělou hru, kterou jste mohli hrát na PC. Jmenuje se Revolt 2 a jedná se o hru pro více hráčů a co víc, je zdarma! V plánu je nějaká událost, která bude trvat 6 dní, tak hru sledujte. Je potřeba, abyste byli připojení k internetu. Takže se napojte na Wi-Fi nebo mobilní internet a dejte se do toho.

Hrát můžete s hráči z celého světa. Jedná se o real-time hru až pro 4 hráče! Ovládejte své vysněné autíčko na ovládání a vylepšujte si jeho výkon, tuningujte si ho a mnohem více! Nekonečné ocenění na vás čeká!.

Hra obsahuje spoustu různých herních módu, různých tratí a mnohem více. Navíc tady máme celkem 4 herní módy.

The app was not found in the store. 🙁