Vypnout reklamy

Hra na mobil Hill Riders Off-road

Hra na mobil Hill Riders Off-road

 

Jedná se o propracovanou android hru, ve které řídíte automobily s náhonem na všechny 4 kola. Pojedete v nejrůznějších podmínkách jako je déšť, poušť a sníh. Snažte se jet opravdu neuvěřitelnou rychlostí, abyste se dostali přes velmi náročný terén.

Ovládání hry je jednoduché

Hra na mobil Hill Riders Off-road

Hra na mobil Hill Riders Off-road

Nejedná se vůbec o citlivé ovládání, takže se nemusíte bát, že byste se měli něco složitého učit. Na displeji vidíte šipky, plyn a brzdu. To je všechno, co potřebujete. Následně se vydáte do terénu, kde musíte sbírat zlaté mince. Za ně si po dokončení úrovně můžete nakupovat vylepšení pro váš vůz.

Teď záleží, jak se k tomu postavíte. Fyzika je opravdu propracovaná a auto skáče při každé nerovnosti. Jedná se tak trochu o závodní hru, kde jsou jednotlivé tratě v terénu. Nezávodíte však s ostatními hráči, ale sami se sebou, abyste získali dostatečně dobrý čas pro postup.

Grafické zpracování android hry

Hra na mobil Hill Riders Off-road

Hra na mobil Hill Riders Off-road

Hra je dobře optimalizovaná a funguje opravdu dobře a to díky možnosti si zvolit, jak vysoké grafické zpracování hry chcete. Pokud se vám třeba začne sekat, tak si snižte detaily na minimum. V případě dobrého mobilního telefonu grafiku zvyšte na „vysokou“.

Plňte cíle, získejte bonusy a vylepšete se.

Gameplay hry

Hill Riders Off-road
Price: Free

Recenze hry na mobil
 • 98%
  Grafika - 98%
 • 97%
  Zábava - 97%
 • 99%
  Optimalizace - 99%
 • 96%
  Hratelnost - 96%
98%

Shrnutí android hry

Hra sbírá vysoké hodnocení po celém internetu. Hráči si tuto android hru naprosto oblíbili. Krásné grafické zpracování, propracovaná fyzika a mnohem více vás čeká v této závodní hře.
Hru vytvořili ve studiu NEEX a vyšla v roce 2017. Je zapotřebí minimálně Android ve výši 7.0.