Vypnout reklamy

Usedněte za sportovní automobil a vydejte se na velmi náročné tratě. Překonávejte veškeré zatáčky a driftujte, překonávejte své rivaly a hlavně vyhrávejte veškeré závody.  Je potřeba, abyste vyzkoušeli co nejvíce vozidel a následně si našli to, co vám nejvíce vyhovuje. Je potřeba, abyste z auta vydali opravdu maximum. V cestě máte několik velmi náročných zatáček […]

Usedněte za sportovní automobil a vydejte se na velmi náročné tratě. Překonávejte veškeré zatáčky a driftujte, překonávejte své rivaly a hlavně vyhrávejte veškeré závody

Je potřeba, abyste vyzkoušeli co nejvíce vozidel a následně si našli to, co vám nejvíce vyhovuje. Je potřeba, abyste z auta vydali opravdu maximum. V cestě máte několik velmi náročných zatáček a překážek.

Dejte si velký pozor, abyste nesjeli z cesty se svým vozidlem, protože to by pro vás znamenalo problém. Neustále se zlepšujte a své zkušenosti promítněte do budoucích závodů. Následně nakupte nové vozidla a vylepšete je.

Hra nabízí celkem 7 unikátních vozidel, 7 závodních tratí a spoustu herních módů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.