Vypnout reklamy

Hra na mobil Smashy drift

Ovládejte toto sportovní vozidlo nebo jakékoliv jiné na bláznivé trati. Demonstrujte své schopnosti a driftujte, co nejlépe to půjde. Připravte se na extrémní
Smashy drift

Ovládejte toto sportovní vozidlo nebo jakékoliv jiné na bláznivé trati. Demonstrujte své schopnosti a driftujte, co nejlépe to půjde. Připravte se na extrémní výzvy a otestujte své řidičské schopnosti. Připravte se na těžkou jízdu, kde vás čeká hned několik výzev.

Před vámi bude několik bláznivých překážek. Jeďte na plný plyn a ovládejte opravdu velice silný automobil. Aby toho nebylo málo, tak kolem vás jsou zombie nepřátele. Vrážejte do všech překážek, nakupujte nové auta, tanky a odemkněte si i další části hry. Nastavte nový rekord, když to bude potřeba.

Dynamický herní systém, hratelnost

Hra disponuje jednoduchou hratelností, dynamickým herním systémem a několika různými tratěmi. Dávejte si velký pozor, abyste to celé zvládli a dostali se co nejdále. Nicméně hra není určena pro Českou republiku, takže ji klasicky z Google Play nestáhnete, ale jelikož je zdarma, tak vám nabídneme APK soubor. 

Přežijte driftovací apokalypsu v těchto městech a dálnicích. Dostávejte se v žebříčků hráčů výš a výš. Dejte si velký pozor.

Smashy Drift Racing
Price: Free