Vypnout reklamy

Hra na mobil Space bike galaxy race

Vydáno dne: 11.3.2018

Nastartujte motorku a vydejte se na dlouhou jízdu skrz vesmírné tratě. Manévrujte na jednotlivých překážkách a snažte se vždy předjet svého protihráče. Staňte se vesmírným závodníkem v této android hře. Vydejte se skrz vesmír Naskočte na nadupanou motorku a jeďte neuvěřitelnou rychlostí skrz jednotlivé tratě. Projíždějte nekonečným vesmírem a hlavně se vyhněte nehodám, které byste mohli způsobit. Pokuste […]

Nastartujte motorku a vydejte se na dlouhou jízdu skrz vesmírné tratě. Manévrujte na jednotlivých překážkách a snažte se vždy předjet svého protihráče. Staňte se vesmírným závodníkem v této android hře.

Vydejte se skrz vesmír

Naskočte na nadupanou motorku a jeďte neuvěřitelnou rychlostí skrz jednotlivé tratě. Projíždějte nekonečným vesmírem a hlavně se vyhněte nehodám, které byste mohli způsobit. Pokuste se nesjet z tratě dolů. Střílejte své nepřátele se svými zbraněmi, kterými zde disponujete.

Space Bike Galaxy Race

Space Bike Galaxy Race

Spousta motorek na výběr, zbraně, ale nelehké ovládání

Hra nadále nabízí spoustu unikátních motorek, které můžete ovládat a zároveň několik velice zajímavých tratí. Nechybí ani několik zbraní a barevné grafické zpracování. To znamená, že po grafické stránce hra netratí.

Má tak vysoké rozlišení, že i na velkém displeji vypadá hra úžasně. Nicméně ovládání motorky může být pro některé slabší.

Space Bike Galaxy Race
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš