Vypnout reklamy

Hra na mobil Stunt mania xtreme

Vydáno dne: 3.2.2018

Usedněte na motorku a vydejte se skrz velmi náročné tratě. Před vámi je několik různých překážek. Připravte se na extrémní výzvy a pokuste se získat jen tu nejlepší rychlost, abyste následně mohli přeskakovat přes překážky. [wp-review] Hra nabízí hezké grafické zpracování Hezká grafika a také jednoduchá hratelnost dodává hře nový rozměr. Navíc není to jen […]

Usedněte na motorku a vydejte se skrz velmi náročné tratě. Před vámi je několik různých překážek. Připravte se na extrémní výzvy a pokuste se získat jen tu nejlepší rychlost, abyste následně mohli přeskakovat přes překážky.

[wp-review]

Hra nabízí hezké grafické zpracování

Hezká grafika a také jednoduchá hratelnost dodává hře nový rozměr. Navíc není to jen o tom, ale k dispozici je i několik propracovaných úrovní, které musíte dokončit. Ovládání je navíc na mobilním telefonu velmi jednoduché.

Realistická fyzika

Realistické zpracování ovládání motorky to je to nejdůležitější. Dělejte nejrůznější triky a přeskakujte přes překážky. Následně pokud se vám triky podaří, tak získáte i ceny. Dále si odemkněte další nové motorky.

Video

Stunt mania Xtreme
Price: Free+
Buroň Tomáš