Vypnout reklamy

Skvělá závodní hra, kde se vydáte přes známý přístav Santa Monica. Projíždějte přes překážky a zahrajte si s 30 milióny lidí na světě. K dispozici máte několik různých vozidel.  Samozřejmě nechybí klasické skateboardy, ale jsou tady i létající skateboardy a několik zábavných kostýmů. Staňte se závodníkem číslo 1. Využijte veškeré vtipné outfity a vozidla v […]

19.10.2018

Hra na mobil Uphill Rush Santa Monica Bay

Skvělá závodní hra, kde se vydáte přes známý přístav Santa Monica. Projíždějte přes překážky a zahrajte si s 30 milióny lidí na světě. K dispozici máte několik různých vozidel. 

Samozřejmě nechybí klasické skateboardy, ale jsou tady i létající skateboardy a několik zábavných kostýmů. Staňte se závodníkem číslo 1. Využijte veškeré vtipné outfity a vozidla v žebříčků hráčů.

Hra nabízí perfektní závodní styl, kde bude potřeba udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. K dispozici je příjemné grafické zpracování a jednoduché ovládání. Věříme, že to zvládnete. Snažte se prorazit v žebříčku co nejvýše to bude možné.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.