Vypnout reklamy

Jedná se o velice užitečnou aplikaci, která vám ukáže, kam vaše peníze chodí. Tato aplikace se většinou využívá mezi finančními plánovači, což by mělo být všude i v rodinném rozpočtu nebo firmě. Není to nikterak hezká aktivita, protože vidíte, kam vaše tvrdě vydělané peníze jdou. K tomu, abyste vše zapisovali potřebujete zodpovědnost a následně pro […]

16.7.2018

Aplikace 1Money – expense tracker, money manager, budget

Jedná se o velice užitečnou aplikaci, která vám ukáže, kam vaše peníze chodí. Tato aplikace se většinou využívá mezi finančními plánovači, což by mělo být všude i v rodinném rozpočtu nebo firmě.

Není to nikterak hezká aktivita, protože vidíte, kam vaše tvrdě vydělané peníze jdou. K tomu, abyste vše zapisovali potřebujete zodpovědnost a následně pro analýzu svého toku financí, také schopnosti analýzy.

Nicméně program vám dokáže ukázat, kde utrácíte nejvíce peněz a jestli neutrácíte náhodou více, než vyděláváte. K dispozici máte třeba i rozpočet, který si nastavíte a následně po dosažení budete informovaní. Výhodou je synchronizace napříč veškerými zařízeními.

Vytvářejte jednotlivé operace rychle, protože kdyby zadávání dat trvalo, tak by to nikdo nedělal.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.