Vypnout reklamy

Aplikace Cover photo maker

Jedná se o android aplikaci, ve které se proměníte v profesionálního návrháře. Vytvořte si opravdu nádherné „cover“ fotky na své sociální sítě nebo YouTube kanály. Vše jednoduše, rychle a bez problému. Cover fotky jak od profesionálního designera Aplikace nabízí několik možností a také „cover“ stylů. K dispozici je spousta krásných fontů a profesionálních témat, které […]

Cover photo maker

Jedná se o android aplikaci, ve které se proměníte v profesionálního návrháře. Vytvořte si opravdu nádherné „cover“ fotky na své sociální sítě nebo YouTube kanály. Vše jednoduše, rychle a bez problému.

Cover fotky jak od profesionálního designera

Aplikace nabízí několik možností a také „cover“ stylů. K dispozici je spousta krásných fontů a profesionálních témat, které je potřeba využít pro své nové „cover“ fotky. Následně, až budete mít vše hotovo, tak váš výtvor můžete na svém profilu použít.

Staňte se profesionálem

Nicméně aplikace i dokonale vytváří normální fotografie k příspěvkům. Vložíte jednotlivé styly a to jednoduše a rychle. Je to vhodné pro ty, kteří nedisponují nějakými schopnostmi designera a potřebují pomoct. Za několik vteřin budete mít elegantní, profesionální titulek na fotografií, který zvýší reputaci na vašem facebooku.

Postup k vytváření

 

Připravte se na to, že budete muset nahrát svou vlastní fotografií, vybrat si ze zásob aplikace nebo vložit plnou barvu. Je to jen na vás. Následně si vyberete velikost, přidejte okouzlující obrázky a nálepky, kterých je tady požehnaně a nezapomeňte na fotku něco napsat.

Aplikaci stáhnete níže

Cover Photo Maker - Banners &

Recenze aplikace
  • 98%
    Uživatelské rozhrání - 98%
  • 99%
    Funkce - 99%
99%