Vypnout reklamy

Aplikace ČSOB NaNákupy

Vydáno dne: 24.6.2016

Novinku kterou představila ČSOB má spousta bank ve světě. Hlavně to začalo Android Pay, které se do česka dostává velmi pomalu. my jsme už věděli, že ČSOB testuje tuto novinku, ale bylo tomu dva roky zpátky, co ji testovali za podpory SIM karty operátora. Co se ve článku dočtete? Jak sprovoznit aplikaci NaNákupy Co všechno […]

Novinku kterou představila ČSOB má spousta bank ve světě. Hlavně to začalo Android Pay, které se do česka dostává velmi pomalu. my jsme už věděli, že ČSOB testuje tuto novinku, ale bylo tomu dva roky zpátky, co ji testovali za podpory SIM karty operátora.

Co se ve článku dočtete?

  • Jak sprovoznit aplikaci NaNákupy
  • Co všechno aplikace dokáže
  • NFC platby
  • Opravdové placení mobilem v obchodech je tady
  • Všechny karty v mobilu
  • Platby chrání PIN
  • Funguje i bez signálu nebo mobilních dat

Ode dneška mohou klienti ČSOB a ERA banky platit za pomocí dotyku telefonu s platebním terminálem. Nemusí tak nosit platební karty. ČSOB si vše dobře načasovalo, protože vydalo tuto aplikaci před dovolenými a jistě víte, že na dovolená se vám nechce tahat plná peněženka peněz. Popadnete prostě mobil a jdete.

V internetovém bankovnictví (záložka Platební karty > NaNákupy) si vygenerujte Aktivační kód, přepište ho do aplikace a potvrďte podmínky

V internetovém bankovnictví (záložka Platební karty > NaNákupy) si vygenerujte Aktivační kód, přepište ho do aplikace a potvrďte podmínky

Napojení aplikace je naprosto jednoduché, stačí, když se daný uživatel přihlásí do internet bankingu. Po stažení aplikace z Google Play, aplikaci spustíte. Následně zadáte kód, který vidíte ve svém internet bankingu. Celý postup můžete vidět zde.

Zvolte si vlastní PIN aplikace

Zvolte si vlastní PIN aplikace

Poté normálně platíte. Problémem prozatím je to, že i když se jedná o malou částku, tak musíte zadat pin. Pin se dá ale zadat už dopředu. Následně vám ubíhá časový limit, který si můžete prodloužit, pokud bude potřeba. Poté jenom přiložíte na terminál svůj telefon a zaplatíte.

V aplikaci aktivujte karty, které chcete používat pro placení mobilem

V aplikaci aktivujte karty, které chcete používat pro placení mobilem

My jsme osobně hodně rádi, že NFC platby už jsou konečně tady a uvidíte, že se další banky připojí. Teď by to chtělo sjednotit veškeré doklady do jednoho.

Podívejte se i na další aplikace

The app was not found in the store. 🙁

[wp-review]

 

Buroň Tomáš