Vypnout reklamy

Aplikace Cupslice Photo Editor

Aplikace ke stažení Cupslice photo editor

Další z příjemných foto editorů, kde si můžete vytvořit opravdu profesionální fotografie a to díky filtrům, kterými aplikace disponuje. Navíc se velmi jednoduše ovládá a je tak ušitá na míru spoustě různým uživatelům.

Pokud máte rádi fotografie a upravujete je, tak aplikace vám pomůže

Fotografické úpravy můžete dělat v nejrůznějších programech. I na android mobilní telefony existuje verze Photoshop, ale je placená. Nicméně je zde spousta šikovných aplikací a zdarma, které disponují několika filtry. Právě díky filtrům udělá z nic moc fotografie něco neskutečného.

Aplikace se navíc velmi snadno ovládá, takže upravit fotografií dokáže opravdu každý. Aplikace synchronizuje vše se sociálními sítěmi, tedy pokud ji to dovolíte. Editujte své fotografie třeba z dovolené a zvýrazněte ji barvy, retušujte obličeje a vytvořte něco neskutečného.

Trailer aplikace

 

Poté se můžete fotografií pochlubit právě na sociálních sítí mezi svými kamarády. Na fotografie můžete vkládat různé obrázky a následně bude vše vypadat tak, jak z nějakého módního časopisu. Jen si to všechno vyzkoušejte a uvidíte sami, že vás aplikace naprosto dostane.

Cupslice Photo Editor
Price: Free

Aplikace
  • 98%
    Uživatelské rozhraní - 98%
  • 95%
    Optimalizace - 95%
97%