Vypnout reklamy

KineMaster: Video Editor. Staňte se mistrem ve stříhání videa

Vydáno dne: 9.1.2018

Určitě jste si někdy chtěli vyzkoušet editaci videa v mobilním telefonu. Nicméně vždy je potřeba více vrstev, to znamená, že ke snímku potřebujete přidat zvuk, titulky a další věci. Editujte své video Většinou to bylo tak, že editace byla na jedné úrovni. Stačilo tedy editovat (sestříhat) video a tím to skončilo. Nicméně s touto aplikací […]

Určitě jste si někdy chtěli vyzkoušet editaci videa v mobilním telefonu. Nicméně vždy je potřeba více vrstev, to znamená, že ke snímku potřebujete přidat zvuk, titulky a další věci.

Editujte své video

Většinou to bylo tak, že editace byla na jedné úrovni. Stačilo tedy editovat (sestříhat) video a tím to skončilo. Nicméně s touto aplikací budete moci přidávat i různé nadpisy přes video nebo přidat svou vlastní hudbu.

Výsledek, který uděláte z videa, tak můžete později sledovat ještě dřív, než ho začnete generovat. Nezapomínejte, že vše děláte na tabletu nebo mobilu, kde je někdy výpočetní výkon menší než na PC. To znamená než se video přegeneruje, tak to může chvíli trvat.

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš