Vypnout reklamy

Aplikace MAPS.ME – Map with Navigation and Directions

Vydáno dne: 28.12.2017

Ocitli jste se v situaci, kdy jste potřebovali mapy i bez internetového připojení? Existují však mapy HERE nebo i Mapy.cz, ale k dispozici Maps.me, která disponuje spoustami informací na dané trase, kde se v dané chvíli pohybujete. Navíc jsou zde státy z celého světa. S těmito mapy se neztratíte Máte možnost odeslat informaci o tom, […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Ocitli jste se v situaci, kdy jste potřebovali mapy i bez internetového připojení? Existují však mapy HERE nebo i Mapy.cz, ale k dispozici Maps.me, která disponuje spoustami informací na dané trase, kde se v dané chvíli pohybujete. Navíc jsou zde státy z celého světa.

S těmito mapy se neztratíte

Máte možnost odeslat informaci o tom, kde jste a to za pomocí emailu nebo zprávy. Je také možnost si založit velmi zajímavá místa, offline hledání na mapě a mnoho dalších prospěšných funkcí.

Aplikace hledá třeba restaurace v okolí, bankomaty, metro, bus a dokáže také udělat rezervaci hotelu a to přes systém booking.com. Mapy jsou postavené na OSM což je open-source alternativa k Google Maps, Map Quest.

Stahujte hru nebo aplikaci

[wp-review]

Buroň Tomáš

Populární příspěvky