Facebook Messenger Lite je k dispozici. Aplikace určená pro slabší telefony

Facebook spustil nový Messenger Lite, který je tak trošku očesaný od toho nynějšího. Byl však dostupný jen v některých zemích. Společnost vytvořila tento odlehčený messenger kvůli slabším telefonům. Není problém aplikaci rozjet bez sebemenších problému na low-end hardwaru. Nový Messsenger Lite potřebuje mnohem méně paměti a stačí mu malý výkon na operace. Zároveň spotřebovává méně […]

Facebook Messenger Lite ke stažení

Facebook spustil nový Messenger Lite, který je tak trošku očesaný od toho nynějšího. Byl však dostupný jen v některých zemích. Společnost vytvořila tento odlehčený messenger kvůli slabším telefonům. Není problém aplikaci rozjet bez sebemenších problému na low-end hardwaru.

Nový Messsenger Lite potřebuje mnohem méně paměti a stačí mu malý výkon na operace. Zároveň spotřebovává méně dat. Dobrá zpráva je, že se Facebook rozhodl tento messenger rozšířit dále.

https://www.youtube.com/watch?v=OEHjn-xs-pk

V této chvíli je aplikace dostupná ve 150 dalších státech a patří mezi ně Německo, Itálie i Česká republika. Pokud máte tedy problémy s nynějším messengerem, seká se vám, padá, tak je tady pro vás dokonalá náhrada.

Nicméně si uvědomte, že přijdete o funkce jako jsou efekty fotoaparátu, messenger day a jiné aplikace třetích stran. Pokud vás žádná z těchto funkcí neoslovila, tak můžete novou aplikaci Facebook messenger lite nainstalovat.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 98%
    Uživatelské rozhrání - 98%
  • 99%
    Optimalizace - 99%
  • 90%
    Fuknce - 90%
96%

Shrnutí aplikace na mobil

Pokud nepotřebujete funkce, jako jsou efekty fotoaparátu, messenger day a další věci, tak Messenger Lite se vám bude zaručeně hodit. Spotřebuje mnohem méně paměti, lehce se ovládá a zároveň šetří data.