Vypnout reklamy

Aplikace Musicolet – hudební přehrávač zdarma

Aplikace přehrává lokálně uložené soubory ve většině hudebních formátů. Funguje tedy mp3, mp4 nebo wav či jiné formáty. Do aplikace nemůžete stahovat ani streamovat. Prakticky to znamená, že aplikace není Spotify! Dokonalý přehrávač i s eqvalizerém Přehrávač je vhodný pro ty, kterým nestačí klasický hudební přehrávač od Androidu. Právě proto jsou na Google Play různé […]

Musicolet Hudební přehrávač

Aplikace přehrává lokálně uložené soubory ve většině hudebních formátů. Funguje tedy mp3, mp4 nebo wav či jiné formáty. Do aplikace nemůžete stahovat ani streamovat. Prakticky to znamená, že aplikace není Spotify!

Dokonalý přehrávač i s eqvalizerém

Přehrávač je vhodný pro ty, kterým nestačí klasický hudební přehrávač od Androidu. Právě proto jsou na Google Play různé alternativy a každý si vybere, co potřebuje. Aplikace disponuje několika funkcemi a hezkým vzhledem, který dokáže rozložit písničky do front, složek nebo třeba podle umělce. Umí to udělat i sám, ale písnička musí mít v souboru uložená data o písničce.

Ti z vás, kteří si rádi hrají se zvukem, tak tady je eqvalizér díky kterému můžete vylepšit zvuk ze svých sluchátek. Dále je tady možný časovač. Ten se hodí, pokud jdete spát a chcete, aby vám hudba při usnutí stále nehrála. Navíc není to dobré, protože byste ve spaní nic v uších mít neměli a už vůbec by vám nic nemělo celou noc hrát. Časovač je tedy výborná funkce.

Nechybí ani kvalitní widgety na domácí obrazovku. Nemusíte tak otevírat celou aplikaci a přes widget si pustíte písničku, kterou potřebujete.

Aplikaci stáhnete níže

Musicolet Music Player