Aplikace Photo editor collage maker

Jedná se o skvělý fotografický editor pro mobilní telefony se systémem Android. Aplikace nabízí několik různých možností, jak vytvořit svou vlastní koláž. K dispozici jsou nejrůznější pozadí, rámy a spoustu perfektní efektů, které vám pomohou vytvořit opravdu mistrovský kousek. Aplikace dále nabízí stylistický design, spoustu doplňků, intuitivní ovládání a hlavně spoustu filtrů a nálepek. Svůj […]

Photo editor collage maker

Jedná se o skvělý fotografický editor pro mobilní telefony se systémem Android. Aplikace nabízí několik různých možností, jak vytvořit svou vlastní koláž.

K dispozici jsou nejrůznější pozadí, rámy a spoustu perfektní efektů, které vám pomohou vytvořit opravdu mistrovský kousek. Aplikace dále nabízí stylistický design, spoustu doplňků, intuitivní ovládání a hlavně spoustu filtrů a nálepek.

Svůj konečný výtvor v této aplikaci budete moci sdílet s ostatními. Stačí dát sdílet na sociální sítě. Nezapomínejte, že můžete vyřezat z fotografie co potřebujete, přidat i nějaký ten text a efekty fotku parádně doladit.

Aplikaci stáhnete níže