Vypnout reklamy

Aplikace PICOO

Vydáno dne: 7.6.2018

Už jste unuděni klasickými Gify a chcete “živé” fotografie, kde uvidíte lidí, jak se skutečně pohybují? Tak poté aplikace PICOO je to správné pro vás. V této aplikaci můžete vytvořit svou animaci. Fotografie tak bude doplněna dynamickým zobrazením. Prakticky se tak nejedná o statickou fotografií, což je super. Můžete veškeré fotografie označit z galérie a […]

Už jste unuděni klasickými Gify a chcete “živé” fotografie, kde uvidíte lidí, jak se skutečně pohybují? Tak poté aplikace PICOO je to správné pro vás. V této aplikaci můžete vytvořit svou animaci.

Fotografie tak bude doplněna dynamickým zobrazením. Prakticky se tak nejedná o statickou fotografií, což je super. Můžete veškeré fotografie označit z galérie a přivést své vzpomínky zpátky k životu.

Je to naprosto jednoduché. Stačí, abyste si vybrali mód čtverec, kruh nebo vlastní a našli místo, které chcete animovat. Posléze začněte nahrávat a přidejte nějaké filtry, aby to bylo hezčí.

Aplikace disponuje několika skvělými filtry, takže o zábavu máte postaráno a o úpravu fotografií také.

Aplikaci si budete muset asi stáhnout přes odkaz a následně nakopírovat do svého mobilu. APK soubor pak spustíte přes integrovaného manažera souborů v telefonu.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš