Vypnout reklamy

Aplikace Skype se zdokonaluje. Přináší “příběh” a další funkce.

Vydáno dne: 2.6.2017

Nová aktualizace přidala do aplikace Skype nové prvky a vylepšený design. Některé jsme už mohli vidět v jiných chatovacích aplikacích. K dispozici je například “Skype Highlights”, což vám umožní sledovat týdenní fotografie pořízené přáteli a rodinou. Můžete také používat své emotikony a samolepky, abyste mohli sdělit své emoce mnohem přesněji. Taktéž máte možnost měnit barvu […]

Nová aktualizace přidala do aplikace Skype nové prvky a vylepšený design. Některé jsme už mohli vidět v jiných chatovacích aplikacích. K dispozici je například “Skype Highlights”, což vám umožní sledovat týdenní fotografie pořízené přáteli a rodinou.

Můžete také používat své emotikony a samolepky, abyste mohli sdělit své emoce mnohem přesněji. Taktéž máte možnost měnit barvu pozadí zpráv.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=67&v=RU9w41tPXyc

Tři záložky: Najít, Chat, Zachytit

Obrazovka chatu / rozhovoru byla rozdělena do tří záložek. První je najít, pak je chat a nakonec nahrávat. Pomoci funkce najít můžete sdílet obsah z jiné aplikace a to bez toho, aniž byste aplikaci skype opouštěli. Je tak možnost sdílet video z youtube velmi jednoduše. Dále vám v chatu vám dovolí reagovat emotiony. A poslední funkce zachytit nakonec dokáže pořizovat fotografie a videa a přidat výše uvedené emotiony a samolepky.

Vylepšené skupinové rozhovory

Nechybí ani vylepšená funkce skupinového rozhovoru. Skype se snaží konkurovat aplikacím jako Snapchat a Facebook Messenger. Ode dneška se se aktualizace dostává na Android a časem přijde na iOS, Windows nebo MAC.

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš