Vypnout reklamy

Aplikace android se spousty informací Today Weather [jazyk: CZ]

Vydáno dne: 1.4.2017

Potřebujete detailní předpověď, ale se současnými aplikacemi nejste spokojení. Třeba mají spoustu notifikací, zbytečně užírají baterií a nemají dostatek informací. Na vývojářském fóru xda-developers se objevila aplikace, která je v Českém jazyce a nabízí opravdu spoustu informací o počasí a kvalitě ovzduší. Aplikace vypadá fantasticky na AMOLED displejích a hlavně je úplně zdarma. Do záložek […]

Potřebujete detailní předpověď, ale se současnými aplikacemi nejste spokojení. Třeba mají spoustu notifikací, zbytečně užírají baterií a nemají dostatek informací. Na vývojářském fóru xda-developers se objevila aplikace, která je v Českém jazyce a nabízí opravdu spoustu informací o počasí a kvalitě ovzduší.

Aplikace vypadá fantasticky na AMOLED displejích a hlavně je úplně zdarma. Do záložek si můžete rozložit několik měst a sledovat, jaké je v nich počasí. Díky perfektním obrázkům následně uvidíte, jaké počasí se v nich odehrává.

Rozložte si své města v kartách a sledujte počasí v každém z nich

Rozložte si své města v kartách a sledujte počasí v každém z nich

Zjistěte si, jaká kvalita ovzduší venku je

Dobrou funkcí je kvalita ovzduší a také ukazatel, kde se právě slunce nachází. Uvidíte celý průběh slunce a kdy je nejvýše na obloze. Dále jsou k dispozici informace o měsíci. Dozvíte se tak, kdy je úplněk a kdy naopak není. Někteří lidé jsou na jednotlivé fáze měsíce jinak citliví.

Sledujte také, jaké ovzduší venku je

Sledujte také, jaké ovzduší venku je

Podrobná předpověď počasí

Předpověď počasí na sedm dní vám ukáže nejvyšší teplotu a nejnižší teplotu s informacemi, jestli bude pršet a jaká je tedy pravděpodobnost deště ve kterou hodinu.

Podrobné počasí na jednom místě

Podrobné počasí na jednom místě

UV index, tlak, vlhkost

Nechybí tady ani informace o vlhkosti, tlaku, UV indexu nebo viditelnosti.

Notifikace a widgety

Informace o stavu počasí si můžete nechat posílat do notifikační lišty, kde uvidíte kolik stupňů venku je a po rozevření lišty uvidíte ještě detailnější informace.

Nastavte si informace také do notifikační lišty

Nastavte si informace také do notifikační lišty

Součásti jsou také kvalitní widgety přímo na vaší domácí obrazovku. Podle nás se jedná o skvělou aplikací, která má vše, co potřebujete vědět ohledně počasí.

Widgety

Widgety

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více