Hra na mobil Adrenaline Racing: Hypercars [326 Mb]

Zažijte adrenalinové závody se 40 kvalitními vozidly a otestujte své schopnosti v řízení. Staňte se tím nejlepším řidičem na světě. Jedná se pravděpodobně o jednu z těch nejlepších závodních her, které jsou zdarma. Opravdu. Máte zde skvělé tratě, možnost driftování a celkem 80 úrovní. Budete soupeřit s ostatními hráči na internetu a vaším úkolem je prorazit na nejvyšší […]

#1 - Adrenaline Racing: Hypercars ke stažení

Zažijte adrenalinové závody se 40 kvalitními vozidly a otestujte své schopnosti v řízení. Staňte se tím nejlepším řidičem na světě. Jedná se pravděpodobně o jednu z těch nejlepších závodních her, které jsou zdarma. Opravdu. Máte zde skvělé tratě, možnost driftování a celkem 80 úrovní.

Budete soupeřit s ostatními hráči na internetu a vaším úkolem je prorazit na nejvyšší příčku v žebříčku. Staňte se prostě králem. Zkuste si své schopnosti v řízení v závodním simulátoru a ukažte, jak rychle a bez problémů dokážete řídit. Porazte vašeho protihráče na závodní trati. Ve hře také máte obchod, ve kterém si dokážete nakoupit nová vozidla. Hra má neustále novou aktualizaci, takže je zde více a více události, aut a tratí. Naleznete tady auta luxusních značek jako je Lamborghini, Renault Alpine, Ferrari, Porsche, Bugati , BMW, Jaguar a mnohem více.

The app was not found in the store. 🙁
 • Přes 6 kvalitních tratí, které vás zavedou do krásné přírody nebo sněhového království
 • 60 misí, které mají velmi zajímavé módy
 • Online hra s tím, že budete soupeřit s ostatními hráči ve světě
 • Dostaňte se na nejvyšší příčky v žebříčku
 • Propojte se s kamarády na FB a Gamecenter

Určitě nepohrdnete ani grafickým zpracováním, které je na velmi dobré úrovni. Ovládáte plyn a brzdu na obrazovce a v případě, že zatáčku projedete až příliš rychle, tak se auto může naklopit na dvě kola a převrátit se. Dávejte si na to velký pozor. Ve své garáži poté můžete svého miláčka opravovat, vylepšovat a nakupovat pro něho nová zlepšení.

Jediné co je ve hře otravné, tak to jsou reklamy, ale hra je ZDARMA, takže se to dá očekávat.

Video ze hry Adrenaline Racing: Hypercars

Fotogalerie ze hry

[slideshow_deploy id=’8809′]

Další informace o android hře

 

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
9.8/10

Další informace

Vyžaduje Android
4.0 a vyšší

Aktuální verze
1.1.2

Velikost
326M

Od vývojáře
Skylicht Technologies

Sending
User Review
0 (0 votes)